%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

20 مدل تی شرت پسرانه جدید برای استایل های جذاب

خلاصه

تی شرت یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین لباس ها در بین پسران است. این لباس در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود و می توان از آن در موقعیت های مختلف استفاده کرد.

۱۴۰۲ يکشنبه ۲۷ اسفند
118بازدید
20 مدل تی شرت پسرانه جدید برای استایل های جذاب

تی شرت یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین لباس ها در بین پسران است. این لباس در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود و می توان از آن در موقعیت های مختلف استفاده کرد. در این مقاله به معرفی 20 مدل تی شرت پسرانه جدید می پردازیم که می توانند استایل شما را جذاب تر و شیک تر کنند.

 

تی شرت پسرانه طرح دار

تی شرت پسرانه طرح دار نوعی بلوز آستین کوتاه است که برای پسران طراحی شده و دارای طرح های مختلفی است. این طرح ها می توانند شامل شخصیت های کارتونی، فیلم ها، بازی های ویدیویی، ورزش ها، طرح های گرافیکی و یا هر چیز دیگری باشند. تی شرت های پسرانه طرح دار در جنس ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توانند برای استفاده روزمره، مهمانی ها و یا جشن ها مناسب باشند. تی شرت های طرح دار با طرح های مختلفی مانند شخصیت های کارتونی، حیوانات، طبیعت و... می توانند استایل شما را خاص و منحصر به فرد کنند.

تی شرت پسرانه طرح دار

مزایای استفاده از تی شرت پسرانه طرح دار:

بیان شخصیت: تی شرت های طرح دار می توانند راهی عالی برای بیان شخصیت و علایق پسران باشند.

جذابیت: طرح های جذاب و رنگ های شاد این نوع تی شرت ها می تواند پسران را به پوشیدن آنها ترغیب کند.

تنوع: تنوع طرح و رنگ در تی شرت های پسرانه طرح دار بسیار زیاد است و می توان برای هر سلیقه ای تی شرت مناسب پیدا کرد.

قیمت مناسب: تی شرت های طرح دار معمولا با قیمت مناسب عرضه می شوند

 

تی شرت ساده

تی شرت مردانه ساده هیچوقت از مد نمی افتند و می توان از آنها در موقعیت های مختلف استفاده کرد. این نوع تی شرت ها در رنگ های متنوعی تولید می شوند و به راحتی با سایر لباس ها ست می شوند. تی شرت ساده پسرانه نوعی بلوز آستین کوتاه است که برای پسران طراحی شده و طرح خاصی روی آن وجود ندارد. این نوع تی شرت ها معمولا در رنگ های ساده مانند سفید، مشکی، خاکستری، آبی و طوسی موجود هستند.

تی شرت های ساده پسرانه از جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های ساده پسرانه در سایزهای مختلف برای سنین مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت ساده برای پسر خود، به سایز او توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

تی شرت ساده مردانه

 

تی شرت یقه گرد

 تی شرت یقه گرد یکی از رایج ترین مدل های تی شرت هستند که برای هر نوع استایلی مناسب هستند. تی شرت یقه گرد مردانه نوعی بلوز آستین کوتاه است که برای آقایان طراحی شده و یقه آن به صورت گرد است. این نوع تی شرت ها از رایج ترین نوع تی شرت ها هستند و برای استفاده روزمره و همچنین در موقعیت های غیر رسمی مناسب هستند.

تی شرت های یقه گرد مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند. تی شرت های یقه گرد مردانه در سایزهای مختلف برای آقایان با اندام های مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت یقه گرد برای خود، به سایزتان توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

 

تی شرت یقه هفت

 تی شرت یقه هفت کمی رسمی تر از تی شرت های یقه گرد هستند و برای موقعیت های رسمی تر مناسب تر هستند. تی شرت یقه هفت مردانه نوعی بلوز آستین کوتاه است که برای آقایان طراحی شده و یقه آن به صورت هفت انگلیسی (V) است. این نوع تی شرت ها به دلیل یقه خاص خود، ظاهری رسمی تر نسبت به تی شرت های یقه گرد دارند و برای استفاده در موقعیت های رسمی و غیر رسمی مناسب هستند.

تی شرت های یقه هفت مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های یقه هفت مردانه در سایزهای مختلف برای آقایان با اندام های مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت یقه هفت برای خود، به سایزتان توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

تی شرت آستین بلند

تی شرت های آستین بلند برای فصل های سرد سال مناسب هستند و می توان از آنها به عنوان زیرشلواری یا به تنهایی استفاده کرد. تی شرت آستین بلند پسرانه نوعی بلوز آستین بلند است که برای پسران طراحی شده و دارای طرح های مختلفی مانند شخصیت های کارتونی، فیلم ها، بازی های ویدیویی، ورزش ها، طرح های گرافیکی و یا هر چیز دیگری می باشد.

این نوع تی شرت ها در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند.

تی شرت های آستین بلند پسرانه در سایزهای مختلف برای سنین مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت آستین بلند برای پسر خود، به سایز او توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

تی شرت آستین بلند

 

 تی شرت آستین کوتاه

تی شرت های آستین کوتاه برای فصل های گرم سال مناسب هستند و می توان از آنها در موقعیت های مختلف استفاده کرد. تی شرت آستین کوتاه مردانه نوعی لباس است که برای آقایان طراحی شده و دارای آستین های کوتاه است. این نوع تی شرت ها از رایج ترین نوع تی شرت ها هستند و برای استفاده روزمره و همچنین در موقعیت های غیر رسمی مناسب هستند.

تی شرت های آستین کوتاه مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های آستین کوتاه مردانه در سایزهای مختلف برای آقایان با اندام های مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت آستین کوتاه برای خود، به سایزتان توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

 

تی شرت polo

تی شرت پولو یقه دار هستند و دکمه هایی در جلوی آنها وجود دارد. این نوع تی شرت ها کمی رسمی تر از تی شرت های معمولی هستند و برای موقعیت های رسمی تر مناسب تر هستند.

تی شرت پولو مردانه نوعی تی شرت آستین کوتاه است که یقه آن به صورت برگردان و دکمه دار است. این نوع تی شرت ها ظاهری رسمی تر از تی شرت های معمولی دارند و برای استفاده در موقعیت های غیر رسمی و گاه به گاه رسمی مناسب هستند.

تی شرت های پولو مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند. تی شرت های پولو مردانه در سایزهای مختلف برای آقایان با اندام های مختلف موجود هستند. هنگام خرید تی شرت پولو برای خود، به سایزتان توجه کنید تا تی شرت به اندازه کافی گشاد یا تنگ نباشد.

 

تی شرت های پولو مردانه

 

تی شرت ورزشی

تی شرت اسپرت ورزشی از جنس پارچه های کشی و تنفس پذیر هستند و برای انجام فعالیت های ورزشی مناسب هستند. تی شرت ورزشی مردانه نوعی لباس است که برای آقایان طراحی شده و برای فعالیت های ورزشی مناسب است. این نوع تی شرت ها معمولا از جنس های خنک و لطیف مانند نخ و پنبه تولید می شوند تا تعریق بدن را به خوبی جذب کنند و به تهویه بهتر بدن کمک کنند. تی شرت های ورزشی مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توان آنها را با انواع شلوارهای ورزشی ست کرد.

 

تی شرت oversize

تی شرت های oversize گشاد و آزاد هستند و استایل راحتی را به شما می دهند. تی شرت oversize مردانه نوعی تی شرت است که به طور عمدی بزرگتر از سایز واقعی فرد طراحی شده است. این نوع تی شرت ها در حال حاضر بسیار ترند هستند و استایلی شیک و راحت به وجود می آورند.

تی شرت های oversize مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

 

 

 

تی شرت با چاپ

 تی شرت های با چاپ طرح ها یا نوشته های مختلفی روی آنها چاپ شده است. این نوع تی شرت ها می توانند استایل شما را خاص و منحصر به فرد کنند. تی شرت چاپ دار مردانه نوعی تی شرت است که طرح یا متنی روی آن چاپ شده است. این نوع تی شرت ها می توانند طرح های ساده یا پیچیده ای داشته باشند و می توانند برای بیان شخصیت، علایق یا سلیقه فرد استفاده شوند.

تی شرت چاپ دار مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند. تی شرت های چاپ دار مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توان آنها را با انواع شلوارها ست کرد.

 

تی شرت با چاپ

 

تی شرت گلدار

تی شرت های گلدار با طرح های گل های مختلفی تولید می شوند و می توانند استایل شما را جذاب تر و شیک تر کنند. تی شرت گلدار مردانه نوعی تی شرت است که طرح گل های مختلف روی آن چاپ شده است. این نوع تی شرت ها در فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان محبوبیت زیادی دارند و می توانند استایلی شاد و جذاب به وجود بیاورند.

تی شرت های گلدار مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند. تی شرت های گلدار مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توان آنها را با انواع شلوارها ست کرد.

تی شرت گلدار

تی شرت راه راه

تی شرت های راه راه با خطوط عمودی یا افقی تولید می شوند و می توانند استایل شما را خاص و منحصر به فرد کنند. تی شرت راه راه مردانه نوعی تی شرت است که دارای خطوط عمودی یا افقی با رنگ های مختلف است. این نوع تی شرت ها می توانند استایلی شیک و جذاب به وجود بیاورند و برای استفاده در موقعیت های مختلف مناسب هستند.

تی شرت های راه راه مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های راه راه مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توان آنها را با انواع شلوارها ست کرد.

تی شرت چهارخانه

تی شرت های چهارخانه با طرح های چهارخانه مختلفی تولید می شوند و می توانند استایل شما را جذاب تر و شیک تر کنند. تی شرت چهارخانه مردانه نوعی تی شرت است که دارای طرح چهارخانه با رنگ‌های مختلف است. این نوع تی شرت ها در بین آقایان محبوبیت زیادی دارند و می توانند استایلی شیک و جذاب به وجود بیاورند.

تی شرت های چهارخانه مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های چهارخانه مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و می توان آنها را با انواع شلوارها ست کرد.

تی شرت رنگ روشن

تی شرت رنگ روشن: تی شرت های رنگ روشن برای فصل های گرم سال مناسب هستند و می توانند استایل شما را شادتر و جذاب تر کنند. تی شرت رنگ روشن مردانه نوعی تی شرت است که به رنگ‌های روشن مانند سفید، آبی روشن، صورتی، زرد، سبز و نارنجی است. این نوع تی شرت ها در فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان محبوبیت زیادی دارند و می توانند استایلی شاد و جذاب به وجود بیاورند.

تی شرت های رنگ روشن مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند.

 

 

 تی شرت رنگ تیره

تی شرت های رنگ تیره برای فصل های سرد سال مناسب هستند. تی شرت رنگ تیره مردانه نوعی تی شرت است که به رنگ‌های تیره مانند مشکی، خاکستری تیره، قهوه‌ای تیره، سرمه‌ای و زرشکی است. این نوع تی شرت ها در تمام فصول سال محبوبیت دارند و می توانند استایلی شیک و جذاب به وجود بیاورند.

تی شرت های رنگ تیره مردانه در جنس های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می شوند. جنس نخ و پنبه برای استفاده در فصل های گرم سال مناسب تر است، زیرا خنک و لطیف هستند. جنس پلی استر و ویسکوز برای استفاده در فصل های سرد سال مناسب تر است، زیرا گرم و ضخیم هستند.

تی شرت های رنگ تیره مردانه در طرح های مختلفی مانند ساده، طرح دار، چاپی و ...

 

تی شرت با جیب

17. تی شرت های با جیب می توانند برای حمل لوازم شخصی مانند گوشی موبایل یا پول مناسب باشند. تی شرت با جیب مردانه نوعی تی شرت است که دارای یک یا چند جیب در قسمت جلوی خود است. این نوع تی شرت ها در بین آقایان محبوبیت زیادی دارند و می توانند استایلی شیک و کاربردی به وجود بیاورند.

تی شرت با جیب

 

تی شرت Henley

تی شرت های Henley یقه دار هستند و دکمه هایی در جلوی آنها وجود دارد. این نوع تی شرت ها کمی رسمی تر از تی شرت های معمولی هستند و برای موقعیت های رسمی تر مناسب تر هستند. تی شرت Henley مردانه نوعی تی شرت است که یقه‌ای شبیه به پیراهن پولو دارد. این نوع تی شرت ها در بین آقایان محبوبیت زیادی دارند و می‌توانند استایلی شیک و جذاب به وجود بیاورند.

 

تی شرت بلیز

تی شرت های بلیز از جنس پارچه های ضخیم تر هستند و برای فصل های سرد سال مناسب هستند. 

تی شرت بلیز مردانه نوع خاصی از تی شرت نیست، بلکه به احتمال زیاد به یکی از موارد زیر اشاره دارد:

۱. تی شرت یقه بلیز:

تی شرت یقه بلیز نوعی تی شرت است که یقه آن شبیه به یقه بلیز است. این نوع یقه، برگردان دارد و معمولاً با دکمه بسته می‌شود.

تی شرت‌های یقه بلیز می‌توانند آستین کوتاه یا آستین بلند باشند و در جنس‌های مختلفی مانند نخ، پنبه، پلی استر و ویسکوز تولید می‌شوند.

این نوع تی شرت‌ها می‌توانند استایلی شیک و رسمی به وجود بیاورند و برای موقعیت‌های مختلف مانند محل کار، مهمانی‌ها و ... مناسب باشند.

۲. تی شرت به همراه بلیز:

منظور از تی شرت بلیز مردانه، ست کردن یک تی شرت با یک بلیز مردانه است.

در این حالت، تی شرت به عنوان زیر پیراهنی استفاده می‌شود و بلیز روی آن پوشیده می‌شود.

این نوع ست کردن می‌تواند استایلی شیک و لایه لایه به وجود بیاورد و برای فصل‌های سرد سال مناسب باشد.

نکاتی برای انتخاب تی شرت:

نوع استفاده: به چه منظور تی شرت می‌خواهید؟ برای ورزش، پوشیدن روزمره یا مهمانی؟

جنس: تی شرت های پنبه ای برای پوشیدن روزمره ایده آل هستند، در حالی که تی شرت های پلی استر برای ورزش مناسب تر هستند.

قیمت: تی شرت ها در طیف وسیعی از قیمت ها موجود هستند. بودجه خود را تعیین کنید و سپس به دنبال تی شرتی باشید که در محدوده بودجه شما باشد.

سبک: تی شرت ها در طیف وسیعی از سبک ها موجود هستند. تی شرتی را انتخاب کنید که با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

 

تی شرت یقی دار

تی شرت پولو

تی شرت یقه گرد مردانه

انواع یقه تیشرت مردانه

20 مدل تی شرت پسرانه جدید برای استایل های جذاب