خرید از سایت بصورت ( تکی یا تعداد ) اختیاری میباشد 🛎️

خرید از سایت بصورت ( تکی یا تعداد ) اختیاری میباشد 🛎️

بیشتر بخوانید

میخای خاص باشی ، خاص بپوش ، از برندی که تو جامعه تکراری نشده :

 

  decathlon/kalenji  🇨🇵 

 

دِکتلون یک فروشگاه زنجیره ای در حوزه ورزش و لوازم ورزشی می باشد. دِکتلون یک خانواده 70 هزار نفری می باشد که هدفشان : در دسترس قرار دادن لذت و مزیت های ورزش برای همه است. دِکتلون یا DECATHLON یک خرده فروشی کالاهای ورزشی فرانسوی می باشد . و در بین رقبای خود، یکی از بزرگترین خرده فروش های ورزشی در جهان محسوب می شود. مثل بسیاری از برندهای مشهور در دنیا ، محصولات این برند فرانسوی سراسر دنیا و همچنین در کشورهای آسیایی هم تولیدات دارند ، که در سایت ما فعلا دو مدل از سری کالنجی این برند موجود شده ،

متاسفانه اجناس تقلبی و فیک و ارزان در جامعه به وفور پخش شده که معمولا دوام ندارند ، یا اگر هم دوام دارند چون دارای مواد اولیه نایلونی و نامرغوب  هستند ، قطعا موجب تعریق و باکتری و بوی بد پا در زمان استفاده میشوند و همچنین ، طراحی کفی و بدنه داخلی محصول فیک چون طبی نیست در نتیجه ، به پا و کمر در استفاده طولانی مدت آسیب می‌زنند .

 


 

   SALOMON  🇨🇵  

 

سالامون دیگه واقعا نیازی به معرفی نداره و همون‌طور که میدونید ، این برند یکی از غولهای تولید انواع کتونی در دنیاست  که در هند و چین و کامبوج و ویتنام ( بخاطر نیروی کار ارزان تر ) تولید میشه ، کتونی سالامون های موجود در سایت ما نمونه خوبی هستند ، جهت آگاهی شما دوستان از شرایط و موارد و نشانه هایی که باید محصول اصل درجه یک و اورجینال داشته باشه .

چند مورد کتونی های موجود در سایت اورجینال مسافری و  به ندرت و تعداد کم و گلچین موجود میشه ، دارای شماره سریال آیتم مدل و قابل استعلام از سایت مرجع و با کیفیت بسیار خوب تولید شدند ، کتونی های اورجینال ظاهری بسیار ظریف و زیبا ولی راحت و بسیار بادوام هستند ، با ویژگیهای منحصر به فرد ، اگر کتونی ها در شرایط مطلوب نگهداری بشه راحت چندین سال برای صاحب خودش کار می‌کنه ، و به اصطلاح مثل محصول تقلبی زود از ریخت و قیافه هم نمیفتند .

 

میخای خاص باشی ، خاص بپوش ، از برندی که تو جامعه تکراری نشده :