%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

روش ارسال محصول

خلاصه

نحوه حمل و نقل و ارسال سفارشات

۱۴۰۲ شنبه ۳۱ تير
50بازدید
روش ارسال محصول

روشهای ارسال سفارشات از سایت ما به شرح زیر است :

 

1- پیک موتور از شرکت های معتبر با راننده اهراز هویت شده

2 - پست پیشتاز و پست ویژه  

3- پست تیپاکس

4- در موارد خاص مثل خرید های حجیم از یک تا چند بسته از محصولات ، در تهران با ماشین و به شهرستان با درخواست مشتری، از روش های دیگر ارسال 

 


 

اهمیت حمل و نقل و تحویل به موقع و سالم کالا توسط شرکت های پیک و پست به مشتریان :

تلاش و تبلیغات زیادی می‌کنید که مشتریان را به فروشگاه بیاورید، ایمیل می‌فرستید، چت می‌کنید، پشتیبانی تلفنی انجام می‌دهید ، در تمام طول این مدت هم به دنبال ایجاد تجربۀ خریدی عالی برای مشتری هستید ، تا اینکه محصول فروخته‌ شده به مرحله پست و ارسال می‌رسه ، متأسفانه کوچک‌ترین اشتباه در این بخش، می‌تواند تمامی زحمات شما را به‌راحتی بر باد دهد ! شاید بپرسید چرا ؟چون در همین نقطه، قرار است مشتری محصول و خدمات‌ شما ، شخصاً تجربه کند و بالاخره بفهمد که آیا اعتماد به شما کار درستی بوده است یا خیر ؟ با ایجاد حس خوب، در ذهن او ماندگار می‌شوید و با تأخیر و تحویل محصولی آسیب‌دیده، برای همیشه اون مشتری رو از دست می‌دهید .پس، باید بهترین روش بسته بندی و ارسال محصولات فروشگاهی را برای کسب‌وکار خود انتخاب کنیم و مخاطبان خود را راضی نگه داریم .به همین جهت از مشتریان عزیز اکیدا خواهشمندیم، هنگام دریافت بسته ی خود با دقت کافی آن را بررسی و سپس رسید تحویل مامور پست یا پیک موتوری را امضا فرمایید و در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی یا له شدگی بسته بندی و یا مورد مشکوک مثل بازشدن چسب و نخ بسته بندی از تحویل بسته خودداری کرده و درجا پشتیبانی سایت را جهت راهنمایی و پیگیری این موضوع مطلع سازید .

 


 

 


 

 هزینه ارسال محصول چقدره ؟

1- برای خرید های تکی و چند عددی که جمع کل مبلغ خرید زیر 800 هزارتومان هست هزینه ارسال در مناطق 22 گانه تهران با پیک موتور و بصورت میانگین حدود 60 هزارتومان و هزینه پست به شهرستان حدود 40 هزارتومن و هزینه تیپاکس بصورت میانگین حدود 70 تا 80 هزارتومن که از طرف مشتری بهمراه مبلغ خود محصول در حین ثبت سفارش کارت به کارت میشود . 

2- ارسال رایگان فقط برای خرید های بالای 800 هزارتومان انجام خواهد شد .

3- ارسال رایگان + 1 عدد کار رایگان تا سقف 300 تومان یا معادل ریالی ، برای خریدهای یک بسته کامل به بالا و چندین بسته ای از طرف مشتریانی که معمولا بوتیک یا مغازه و فروشگاه دارند ، ارسال سفارش با هماهنگی بین مشتری و پشتیبانی سایت در تهران با ماشین و به شهرستان با شرکت های معتبر حمل و نقل بار انجام میگیرد .

 


 

مدت زمان رسیدن محصول به دست مشتریان چقدره ؟

زمان حدودی رسیدن محصولات به دست مشتریان بطور معمول و در شرایط غیر از تعطیلات رسمی و شرایط ویژه ، در تهران همان روز و الی 24 ساعت بعد از پرداخت وجه سفارش و در شهرستان ها معمولا از 48 الی 72 ساعت بعد از پرداخت وجه سفارش، کالا بدست مشتری گرامی خواهد رسید .

 


 

امکان پیگیری و رصد تمام سفارشات پستی با کد رهگیری توسط خود مشتری به شرح زیر :

مشتریان عزیز به این مورد توجه داشته باشید که تمام محصولاتی که رسماً با فاکتور اداره پست ایران یا شرکت تیپاکس برای مشتری ارسال میشود ، ازطریق سایت اینترنتی رسمی همون شرکت ها و با کد رهگیری ، توسط مشتری دقیق قابل رصد و پیگیری می‌باشد .

1- لینک رهگیری مرسوله از سایت رسمی اداره پست ایران = https://tracking.post.ir

2- لینک رهگیری مرسوله از سایت رسمی شرکت تیپاکس = https://tipaxco.com/tracking

 


 

روش ارسال محصول