%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

%10 تخفیف مازاد ، جهت خرید ۵ عدد از محصولات 🎯

راهنمای سایز

خلاصه

« راهنمایی انتخاب سایز »

۱۴۰۲ شنبه ۳۱ تير
43بازدید
راهنمای سایز


 

XL یا M یا S یا XXXL ؟!

لباس با چه سایزی سفارش بدم که دقیق بمن بخوره !؟

 

1- مشتری گرامی با اندازه گیری طول و عرض تیشرت خودتون در منزل ، سایز مناسب خرید تیشرت از سایت رو بدست بیارید ، درعکس نوشته بالای این صفحه کامل توضیح دادیم ، این راه اندازه گیری بسیار ساده و عالیه و برای یک خرید اینترنتی دقیق به شما خیلی کمک میکنه ، پس لطفا قبل ازخرید لباس های با فرم و شکل ساده حتما این روش رو انجام بدید .

 

2- همین روش در عکس بالا راجع به بیشتر لباس های مناسب بالا تنه قابل انجام و فقط مخصوص تیشرت نیست ، مثلا اگر میخاین یک پیراهن با فرم برش و دوخت ساده بخرید ، یکی از پیراهن های خودتون رو در منزل که کاملا براتون سایزش مناسب و راحت هست ، باهمین روش اندازه گیری کنید ، و اندازه هارو یادداشت کنید و بعدش به سایت ما مراجعه و اندازه یادداشت شده رو با سایز پیراهن مورد نظرتون در جدول محصول مطابقت و انتخاب کنید .

 

3- بعضی از لباس ها در سایت که بیشتر مخصوص خانم ها هستند ، ممکنه بصورت ( فری سایز ) مثلا مناسب سایز 38 الی 44 فروخته وعرضه شود که در قسمت مشخصات و توضیحات  و جدول محصول ، بجای انواع سایز بندی فقط و فقط کلمه ( فری ) نوشته شده .

 

4- معمولا با وجود تمام محاسبات و اندازه گیری های دقیق در منزل ، بازهم برای محصول تحویل شده درحد یک سانتی متر جای بازی در نظر بگیرید ، که کاملا طبیعی و قابل چشم پوشی هستش ، چراکه حتی زمانیکه شما حضوری از مغازه خرید میکنید و حتی لباس رو پرو میکنید ، ممکنه بسته به شرایط فیزیکی و بدنی ، افراد بین سایز باشند ، و هیچ محصولی بصورت فیت فیت به افراد نخوره ، در نهایت اگر موارد گفته شده رو بصورت درست انجام بدید ، محصول خریداری شده به تن و بدن شما بصورت کاملا اندازه و شیک خواهد نشست .

 

5- سوال : من چند ساله تیشرت سایز( ایکس لارج ) میخرم آیا بازهم اندازه گیری برای خرید اینترنتی تیشرت لازمه ؟

بله حتما یکی از تیشرت های خودتون رو که سایزش اندازه و مناسب هست در منزل اندازه گیری کنید ، چون بطورمثال ممکنه سایز ( ایکس لارج- xl ) در یک محصول با سایز ( ایکس لارج- xl) در محصول دیگه یکی نباشه ! حتی اگر هر دوتا محصول ، مثلا تیشرت یقه گرد مردانه باشند ، چون در ایران برای تولید پوشاک پارچه ای و یا البسه بافتنی ، بین همه تولید کنندگان از یک الگو برش و سایزبندی واحد و یکسان پیروی نمیشود ! بنابراین کاربران گرامی بهتره حتما سایزبندی هر محصولی رو ابتدا مشاهده کنید سپس با طول و عرض و ابعاد تیشرت و لباس خودتون در منزل مطابقت بدید و در نهایت ثبت سفارش و خرید کنید .

 


 

 


 

6- توجه : در بعضی از لباس های فرم دار بالا تنه برای خانم ها یا آقایان که (طرح برش و دوخت ساده ندارند) و دارای گودی و برش درقسمت کمر هستند و یا آستین بلند هستند ، ممکنه لازم باشه که بغیر از طول و عرض لباس ، قد و عرض آستین و دور کمر هم اندازه گیری شود ، بنابراین جهت اندازه گیری های تکمیلی ، از راهنمایی این عکس استفاده کنید که خطوط مهم لباس جهت سانت و اندازه زدن ،  با رنگ های جداگانه مشخص شده است .

 


 

راهنمای سایز