خرید از سایت بصورت ( تکی یا تعداد ) اختیاری میباشد 🛎️

خرید از سایت بصورت ( تکی یا تعداد ) اختیاری میباشد 🛎️

معنی نام و لوگوی ARSADEY ؟

خلاصه

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۸ مهر
42بازدید
معنی نام و لوگوی ARSADEY  ؟

 

لوگو = یک آدمک نمادین با نیم تنه نقره ای رنگ ترسیم و طراحی شده و نمادی از فروشگاه ARSADEY است و در دست خود یک محصول ارزشمند و درخشان دارد ، که به مشتری گرامی تقدیم میکند .

این لوگو نشانه مخصوص فروشگاه ما و بابت طراحی آن قرارداد پروژه موجود و هزینه پرداخت شده ، لذا کپی برداری از طرح آن و یا استفاده و نصب آن روی هرمحصولی یا هر پوشاک متفرقه ای ، خارج و بدون اجازه از این مجموعه توسط افراد غیر ، پیگرد قانونی در بر دارد .

این لوگو + نام ARSADEY علاوه بر اینکه بالای صفحات وب سایت ما قرار داده شده ، توسط مارک و کارت هم بر روی تمام محصولات گروه پوشاک ما، در کنار نام (آرسا دِی) نصب و دوخته شده . 

 


 

نام فروشگاه = (آرسا+دِی) کلمه ای دو بخشی و به هم چسبیده ، که هر کلمه جداگانه معنی و مفهوم مختلف دارند و از جهات مختلف میشه تفسیرش کرد ، مثل آتش ، مثل نام پسر و مثل نام یک گونه درخت و مثل نام دِی یکی از ماههای سال شمسی و ...

لوگو و آرم وب سایت ما به همراه نام (آرسا دِی) بر روی تمام محصولات گروه پوشاک ما دوخته و حک شده و کارت آویز دارد و فقط و فقط از طریق همین وب سایت به فروش میرسد و فروشگاه اینترنتی ما هیچ شعبه و یا نماینده فروش دیگری در شبکه های مجازی و اینترنتی و هیچ نماینده فروشی بغیر از این وب سایت در تهران و در سراسر ایران نداریم .

 

 

معنی نام و لوگوی ARSADEY  ؟